شماره پشتیبانی 021-26760015

ویزای توریستی آفریقای جنوبی

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و بررسی شرایط آن

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و شرایط و قوانین اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرارمی گیرد. يكي از انواع ويزاهايي كه افراد متقاضي ورود به آفریقای جنوبی مشتاق اخذ آن مي باشند ويزاي توريستي آفریقای جنوبی می باشد. آیا امکان تمدید ویزای توریستی آفریقای جنوبی در خاک این کشور وجود دارد؟ شرایط اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی مانند ديگر كشورها داراي قوائد خاصی است كه در اين مقاله به بررسی هریک از این شرایط می پردازیم.


ویزای توریستی آفریقای جنوبی و مدارک مورد نیاز

افرادی که اقدام به اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی نموده اند باید در نظر داشته باشند جهت اخذ این نوع ویزا همانند دیگر کشورها برای جلب نظر سفارت باید ثابت کند که در کشور مبدا خود علقه هایی دارد که بخاطر علایق خود به کشورش باز می گردد. این مدارک به شرح ذیل است.

  • ارائه فرم تکمیل شده ویزا
  • فرم ارائه شده باید به صورت خوانا و با حروف بزرگ انگلیسی تایپ شده باشد.
  • ارائه دو قطعه عکس
  • ارائه کپی بلیط رفت و برگشت به همراه رزرو هتل
  • ارائه مدارک شغلی

             محل کار و سمت شغلی فرد باید مشخص شده باشد وت اریخ شروع به کار و میزان حقوق نیز باید مشخص شود. افرادی که بازنشسته هستند باید                 حکم بازنشستگی و فیش حقوقی ارائه شود. مشاغل آزاد نیز باید پروانه کسب به همراه کپی گذرنامه ارائه دهند.

  • ارائه کپی از صفحات دوم و سوم و همچنین در صورتی که فرد قبلا به آفریقای جنوبی سفر داشته باید کپی از سفر خود ارائه دهد.
  • ارائه مدارک هویتی و شماره تلفن محل اقامت فرد در آفریقای جنوبی و هتل
  • ارائه نامه و پرینت سه ماه گذشته بانکی فرد

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و مدت درخواست

برای اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی افراد متقاضی علاوه بر داشتن مدارک لازم برای ارائه به سفارت باید به مدت 14 روز پیش از ورود به آفریقای جنوبی درخواست خود را ارائه دهند و درخواست اخذ ویزای توریستی آفریقای جنوبی را به سفارت این کشور ارائه دهند.

هزینه و مدت اعتبار ویزای توریستی آفریقای جنوبی به شرح زیر می باشد.

  • ویزای 90 روزه مدت زمان صدور ویزا 7 الی 10 روز کاری می باشد و حداکثر مدت زمان حضور افراد به واسطه این ویزا 30 روز می باشد.
  • ویزای تجاری که مدت اعتبار ویزا 30 روز و مدت زمان صدور ویزا 10 روز کاری می باشد.

ویزای توریستی آفریقای جنوبی و تمدید آن

اعتبار ویزای توریستی آفریقای جنوبی برای اتباع کشورهایی که برای ورود به این کشور نیاز به اخذ ویزا دارند به مدت 90 روز می باشد. پروسه تمدید ویزای آفریقای جنوبی 30 الی 40 روز به طول می انجامد. البته برای تمدید ویزای توریستی آفریقای جنوبی افراد باید از این کشور خارج شوند و مجدد هزینه های ویزا را که به مبلغ 425 رند آفریقای جنوبی معادل 1،350 دلار امریکا پرداخت نمایند.

افراد متقاضی باید توجه داشته باشند برای تمدید ویزای توریستی آفریقای جنوبی نباید مدارک جعلی و کذب ارائه شود زیرا این امر باعث می شود که ویزا برای آنها صادر نشود و ویزای آنها رد شود. پیشنهاد ما این است که افراد دلایل قانع کننده جهت تمدید ویزای توریستی خود ارائه دهند.

 

تهیه شده توسط : تیم کاروانیک

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

کاروانیک © ۱۴۰۰ - ۱۳۹۳